Рідні полонених з Кіровоградщини мітингуватимуть у Києві

8 серпня, о 9:00, в Києві, на вулиці Банкова, біля Адміністрації Президента, рідні полонених з Кіровоградщини візьмуть участь в акції на підтримку тих, кого утримують вже досить довгий час бойовики.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Людмила Глондар — сестра кіровоградського спецпризначенця Сергія Глондара, інформують Новини Кіровоградщини.

„Наші рідні, військовополонені солдати ЗСУ, вже 4-й рік марно проживають свої молоді роки без жодних прав та втрачають залишки свого здоров'я. 4-й рік ми чекаємо виборів до різних країн, інавґурацію вищих посадових осіб, 18 січня, травня 2018, Чемпіонат світу з футболу, які ніяким чином не вплинули на звільнення хлопців. Чекати більше немає чого. Маючи європейську підтримку, прекрасних дипломатів, єдиного офіційного переговірника — ми прагнемо результату! З 8 серпня розпочинаємо ряд мирних акцій”, — йдеться в дописі.

Увага Акція!!!Наші рідні, військовополонені солдати ЗСУ, вже 4-й рік марно проживають свої молоді роки без жодних прав...

Posted by Люда Глондар on Tuesday, 7 August 2018

Нагадаємо, бійці третього полку спецпризначення Сергій Глондар та Олександр Коріньков у полоні перебувають четвертий рік.