Правоохоронці Кіровоградщини вчаться тактиці та самозахисту (ФОТО)

З працівниками відділів та відділень Нацполіції в області проводяться семінар-практикуми із тактичної підготовки та тактики самозахисту поліцейських.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Метою таких заходів є підвищення рівня готовності поліцейських до виконання своїх професійних завдань, попередження та недопущення травмування під час виконання службових обов’язків.

Сьогодні, 14 серпня, семінар-практикум працівники тренінгового центру, відділу професійного навчання та відділу психологічного забезпечення відбувся на базі Долинського відділу поліції для працівників підрозділу, а також поліцейських з Петрівського, Компаніївського, Новгородківського, Устинівського відділень.

Програма заходу включає три частини: теоретичну, практичну – моделювання ситуацій службової діяльності та розв’язання ситуаційних завдань під час, яких поліцейські отримують практичні навички для якісного виконання своїх службових обов’язків, та підведення підсумків.

Наразі такі заходи вже провели у трьох відділах поліції, у яких брали участь близько 300 правоохоронців. Протягом місяця заплановано проведення семінарів-практикумів  в усіх відділах і відділеннях поліції області.