На Кіровоградщині затримали дезертира — зрадника

Військова прокуратура Вінницького гарнізону затримала дезертира-зрадника ЗСУ на Кіровоградщині.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив прес-секретар Генпрокуратури України, Андрій Лисенко.

01.08.2018 року під процесуальним керівництвом військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України співробітники Служби безпеки України затримали на Кіровоградщині військовослужбовця Збройних Сил України, який перебував у розшуку з 2014 року.

Правоохоронці встановили, що на початку березня 2014 року старший солдат військової частини, яка була з дислокована в АР Крим, не з’явився до нового місця служби на материковій частині України. За інформацією СБУ, протягом 2015 року чоловік проходив службу за контрактом у лавах Збройних Сил Росії. Звільнившись з служби країні-агресору, зрадник згодом повернувся додому, до Олександрійського району Кіровоградської області.

На даний час тривають слідчі дії з метою перевірки інформації щодо сприяння перебіжчиком військовому командуванню Росії у розвідувально-підривній діяльності проти України. Вирішується питання щодо порушення другого кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального кодексу України.