На Кіровоградщині суд визнав недійсними договори оренди 2 земельних ділянок вартість 1,3 млн гривень

Прокуратура Кіровоградської області у судовому порядку домоглась визнання недійсними договорів оренди двох земельних ділянок загальною площею 47.28 га, вартістю понад 1.3 млн грн.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Відтак Апеляційний суд Кіровоградської області залишив в силі рішення Олександрійського міськрайонного суду від 20 березня 2018 року. Цим рішенням суд задовольнив позов прокуратури та скасував накази Головного управління Держгеокадастру, а також визнав недійсними договори оренди двох земельних ділянок загальна площа яких складає 47.28 га, загальною нормативно-грошовою вартістю понад 1.3 млн грн. Мова йде про землі розташовані на території Ізмайлівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградщини.

Відповідач оскаржив це рішення суду і прокуратурі довелось відстоювати свою позицію в апеляційній інстанції. Наразі апеляційний суд підтримав позов прокурора та залишив у сил рішення суду першої інстанції.

На часі до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права внесено відповідні відомості.