Куди піти на День Незалежності обласному центрі

Покладанням квітів у обласному центрі розпочнуться і заходи з відзначення Дня Незалежності України 24 серпня.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Представники влади, громадських організацій зберуться цього дня біля пам’ятника Володимиру Винниченку о 09.30.

О 10.00 за планом обласної державної адміністрації розпочнуться урочистості в Академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького.

Звідси делегації з усіх районів області понесуть квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків, що символізують боротьбу за незалежність України:  пам’ятного знаку загиблим «кіборгам» у Ковалівському парку, пам’ятників Тарасу Шевченку, Богдану Хмельницькому, меморіальних дощок Віктору Чміленку, В’ячеславу Чорноволу та до пам’ятного знаку Героям Майдану.

Центром святкування Дня Незалежності України цьогоріч у Кропивницькому стане площа перед міською радою. Тут від 11.00 розпочнуться урочистості із вручення заслужених нагород кращим представникам територіальної громади. Колекція рукотворних символів незалежності держави у Кропивницькому поповнилася вишитим «Вінком Єдності», який внесуть на площу разом із «Рушником Єдності» та вишитою мапою України вихованці хореографічного колективу «Світанок».

Загальноосвітні школи міста влаштують виставки своїх робіт ужиткового мистецтва, присвячених темі Незалежності і візьмуть участь у конкурсі на кращий коровай.

У храмах 24 серпня відслужаться молебні «В ім’я процвітання України», а завершить святкування великий вечірній концерт міського професійного духового оркестру в академічному обласному музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького. Концерт розпочнеться об 18.00, вхід вільний.

О 17.30 від пам’ятного знака «Ангел-охоронець» розпочнеться Хода вишиванок, яка завершиться урочистим мітингом і святковим концертом на площі Героїв Майдану.