У рамках ініціативи «Здоров'я наших дітей» у Красносіллі відкрили новий спортмайданчик (ФОТО)

Новий спортмайданчик у Красносіллі – це яскравий приклад децентралізації, ініційованої Президентом.

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час урочистостей з нагоди відкриття сучасного спортивного майданчика у селі Красносілля Олександрівського району, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Проект реалізовано в рамках регіональної ініціативи «Здоров'я наших дітей». На будівництво майданчика залучено кошти районного бюджету, Красносільскої сільської ради, а також спонсорську допомогу місцевих господарств «Сокіл», «Москаленка», «Київська Русь» та «Цибулівське ХПП». Загальна вартість об’єкту — більше 950 тисяч гривень.

Сергій Кузьменко привітав з цією подією мешканців села та учнів Красносільського НВО, на території якого розташовано спортмайданчик. Він подякував керівництву району, села та місцевим підприємцям за те, що вони спільними зусиллями реалізували проект. – Ви знайшли можливість підтримали власну молодь і таким чином долучились до регіональної та державної ініціативи по створенню умов для залучення дітей до спорту", — підкреслив він.

«Політика децентралізації, яка зараз проводиться в країні, дає можливість громаді самостійно приймати рішення. Будівництво спортмайданчика – це яскравий приклад децентралізації, що ініційована Президентом України,» – наголосив Сергій Кузьменко.

Як зазначив голова ОДА, за останніх кілька років таких майданчиків, що споруджено за кошти районних бюджетів, місцевого самоврядування і меценатів, в області збудовано більше двадцяти, у цьому році за державною програмою, зокрема — 12.

аралельно з цим найближчим часом розпочнуться роботи з будівництва ще 10міні-футбольних полів з штучним покриттям.

Одразу після урочистостей новий спортмайданчик випробували у товариській грі учнівські футбольні команди з Михайлівки і Красносілля, які отримали від Сергія Кузьменка набір м’ячів.