На Кіровоградщині завершили слідство у справі злочинної групи виробників алкогольної підробки

Завершилося досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням 3 осіб — членів організованої злочинної групи.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жителі Дніпропетровської області налагодили незаконний збут спирту та алкогольних виробів на території Кіровоградщини. Загалом встановлено одержання вказаною організованою групою коштів від вчинення збуту недоброякісного спирту етилового та недоброякісних алкогольних напоїв на території Кіровоградської та сусідних областей на загальну суму понад 2 млн грн.

Незаконну діяльність члени організованої злочинної групи здійснювали з січня 2017 року по травень 2018 року, і лише завдяки злагодженим та скоординованим діям правоохоронних органів діяльність групи було припинено.

Під час проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено із незаконного обігу 18,6 тонн спирту, 68 500 пачок цигарок без марок акцизного збору, понад 400 літрів лікеро-горілчаних виробів. Всього вилучено із незаконного обігу підакцизної продукції орієнтовною вартістю понад 6,9 млн грн.

Наразі обвинувальний акт скеровано на судовий розгляд. Остаточна оцінка діям учасників вказаного злочинного угрупування за судом.