На Кіровоградщині поліцейські вилучили півтори тисячі кущів маку та конопель (ФОТО)

У рамках операції «Мак» поліцейські вилучили майже півтори тисячі нарковмісних рослин.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Із початку проведення відпрацювання 13 особам уже повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

На території області тривають заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Протягом місяця у рамках операції поліцейські обстежили майже 480 присадибних ділянок жителів області, а також півтора десятка територій організацій, установ і сільськогосподарських підприємств.

У результаті вжитих заходів працівники поліції виявили 39 фактів незаконних посівів нарковмісних рослин, інформацію за якими внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Із присадибних ділянок жителів області поліцейські вилучили 1476 нарковмісних рослин, 70% з яких становить мак. У рамках розслідування 13 особам уже повідомлено про підозру.

Нагадаємо, оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак» розпочалися на території області 1 червня і триватимуть до 28 вересня.