Кіровоградщина: фіскалу викритому на хабарі обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту

У Ленінському районному суді розглядалось клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу керівнику одного з підрозділів Головного управління державної фіксальної служби в області викритого правоохоронними органами на отриманні 6 тисяч грн неправомірної вигоди.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

У своєму клопотанні прокуратура наполягала на триманні під вартою. Слідчим суддею ухвалено рішення щодо обрання міри запобіжного заходу у виді нічного домашнього арешту. Прокуратура готує апеляцію на вказане рішення.

Як ми повідомляли, 26 червня 2018 року працівники прокуратури Кіровоградської області спільно з співробітниками Служби Безпеки в області викрили керівника одного з підрозділів Головного управління державної фіксальної служби в області, на отриманні неправомірної вигоди. Вищевказаний посадовець, який за своїми функціональними обов’язками зобов’язаний здійснювати контроль за виробництвом та обігом алкогольної та тютюнової продукції вимагав та отримав від суб’єкта господарювання 6 тисяч грн за систематичне прикриття видів діяльності щодо яких законом передбачено окреме одержання дозволів та не нарахування штрафних санкцій.

Посадовцю оголошено підозру за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.