Кіровоград долучився за сверхмарафонського забігу за мир в Україні (ФОТО)

Сьогодні до обласного центру прибули учасники міжнародного агітаційного сверхмарафонського пробігу «Мир Україні! Одна країна – одна мрія».

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Пробіг стартував 29 червня цього року у місті Слов’янськ Донецької області.
Участь у ньому беруть 6 бігунів та 1 візочник. Свою подорож вони планують завершити 30 липня у місті Берлін. За цей час учасники пробігу мають здолати відстань у 2,2 тисячі кілометрів за маршрутом Слов’янськ – Прелесне – Сахновщина – Кременчук – Кіровоград – Вінниця – Хмельницький – Тернопіль – Львів – Перемишль – Замостя – Тарнобжег – Жешув – Краків – Катовіце – Глівице
– Вроцлав – Белява – Свідниця – Берлін.

Беручі участь у тривалому та складному марафоні, українські патріоти зі Сходу України хочуть привернути увагу світової спільноти до війни на Донбасі. Для цього, у великих містах за маршрутом слідування вони організовують акції на підтримку миру в Україні. Аби досягти своєї високої мети, кожен день, естафетою, спортсмени мають долати відстань у 160-200 кілометрів.

Міжнародний пробіг «Мир Україні! Одна країна – одна мрія» сьогодні проходитиме територією Кіровоградщини. До нього можуть приєднатися усі бажаючі.