Безробітний з Олександрійського району привласнив кошти на лікування тяжкохворого малюка

На Кіровоградщині поліцейські викрили шахрая, який привласнив кошти, що призначалися на лікування однорічного тяжкохворого малюка.

Про це Новини Кіровоградщини повідомили в Секторі комунікації поліції області.

Дізнавшись про біду у родині з сюжету журналістів, 29-річний раніше судимий чоловік скористався вказаними в оголошенні реквізитами. Згодом із допомогою мобільного додатку провів банківську операцію та привласнив благодійні внески.

Про те, що з банківського рахунку, відкритого для збору коштів на лікування однорічного Даніїла Калько, невідомі знімають кошти, здогадалася його мама Ірина. Про цей факт жінка повідомила поліцейських.

Правоохоронці встановили особу чоловіка, причетного до скоєння даного кримінального правопорушення. Ним виявився непрацюючий раніше судимий житель Олександрійського району. Під час обшуку в нього виявили банківську картку, з допомогою якої шахрай переводив чужі гроші у готівку.

До того 29-річний чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння розбійного нападу. У в’язниці він освоїв такий вид «заробітку», як «телефонні шахрайства». Та чоловіка викрили, тож у підсумку він отримав додатковий строк.

Скориставшись довірою рідних хлопчика, шахрай провів низку маніпуляцій, внаслідок яких отримав гроші з банкомату на території одного з районів області.