Знам'янчани можуть оплачувати проїзд в автобусі через QR-код (ФОТО)

Знам’янка стала 19 містом в Україні та 2 містом на Кіровоградщині, де запроваджено оплату за проїзд через QR-код на 11 маршрутах у міських та приміських автобусах.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі Кіровоградської філії ПриватБанку.

21 червня тут стартувала нова IT-технологія — безготівкова оплата проїзду у міському транспорті.

Тепер на маршрутах: №2 «Готель — Південний», №3 «Вокзал — вул. Урожайна», №4 «Готель — Водолікарня», №4А «Готель — Петрово», №5 «Готель — Сільгосптехніка», №6А «Вокзал — с. Знам’янка (до комбікормового з-ду)», №6Б «Вокзал — с. Знам’янка (до вул. Калинова)», №6В «Вокзал — с. Знам’янка (до ЗОШ №7)», №7 «Вокзал — Гостинне», №8 «Вокзал — Водяне» та №9 «Готель — Геоід» можна буде оплатити проїзд за допомогою смартфону.

Користуватись такою технологією зможуть і клієнти-власники карток інших банків. Потрібно лише встановити Приват24 на смартфон і додати туди картку іншого банку. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка. Електронний квиток не витісняє інші способи оплати за проїзд, а додає зручності прихильникам технологій і безготівкових розрахунків. Паралельно можуть діяти е-картка чи стандартний квиток.

Нагадаємо, що 12 містом в Україні та 1 — в регіоні, де ПриватБанк запустив оплату за проїзд через QR-код, стала Олександрія.

Жителі Львову, Херсону, Дніпра, Івано-Франківську, Чернігову, Конотопу, Білої Церкви, Сум, Запоріжжя, Хмельницького, Черкас, Олександрії тощо із задоволенням користуються QR-кодом при сплаті за проїзд.