В Олександрію відкривати поле для гри в міні-футбол приїхав Андрій Ярмоленко (ФОТО)

Сьогодні, 27 червня, в Олександрії на території професійного ліцею відкрили новозбудований майданчик для гри в міні-футбол зі штучним покриттям.

В урочистостях взяв футболіст, гравець Національної збірної України та «Боруссії» (Дортмунд) Андрій Ярмоленко, який завітав до Кіровоградщини на запрошення голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, повідомили Новини Кіровоградщини в ОДА.

Спортивний майданчик збудували за типовим проектом у рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Ініціювала будівництво облдержадміністрація, підтримала ідею міська рада Олександрії. У місті цього року запланували збудувати ще один такий об’єкт за цією ж програмою.

Під час урочистостей Андрій Ярмоленко забив перші символічні голи у ворота, які захищали голкіпери дитячо-юнацького футбольного клубу «Аметист-2001». Юні голкіпери отримали в подарунок м’ячі з автографами зірки.

«Коли мене запросили, то я із задоволенням приїхав до Олександрії, адже знаю, що тут люблять футбол і активно підтримують свою команду. А ще дуже хотілося подарувати радість юним спортсменам», — зазначив Андрій Ярмоленко.