У Новоархангельському районі через аварійний міст заборонили рух

У селі Кальниболота Новоархангельського району руйнується міст через річку Вись.

Район межує з Катернопільським районом Черкаської області по цій річці, інформують Новини Кіровоградщини з посиланням на РДА.

З одного боку — село Кальниболота з населенням понад 1300 осіб, з боку Черкащини — село Ямпіль з населенням близько 280 осіб. Між населеними пунктами міст, який у квітні цього року став частково не придатним для руху через руйнування. Підмурок мосту, який утримував земляний вал, пішов під воду. Через це та частина мосту, яка є Катернопільською, тримається на прошарку асфальтного покриття. І це створює небезпеку для людей, які перетинають річку.

За інфорамціюєю РДА, міст належить Черкаській стороні. За результатами розробки проектно-кошторисної документації черкаською стороною, вартість відновлювальних робіт складатиме близько 1 млн 800 тис. грн. Проектанти вирішили, що безпечним рішенням буде провести реконструкцію обох сторін мосту.

Голови Кальниболотської та Ямпільської сільрад вирішили, на час проведення відновлювальних робіт, заборонити рух містком через річку Вись. В подальшому шукатимуть кошти для проведення відновлювальних робіт на мосту.