У Компаніївському районі затримали неповнолітніх злодюжок

Поліцейські встановили особи злодіїв, які скоїли крадіжку майна.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Ними виявилися неповнолітні жителі Компаніївського району. Хлопці проникли до чужого гаража, звідки викрали електроінструменти та близько тисячі метрів кабелю. Найстаршому з юнаків загрожує кримінальна відповідальність, стосовно двох малолітніх осіб буде вирішуватися питання щодо застосування примусових заходів виховного характеру.

До відділення поліції з повідомленням про крадіжку звернувся мешканець одного з населених пунктів. Чоловік виявив пошкодження гаражного приміщення та зникнення майна.

Як з’ясували працівники поліції, до злочину причетні 15-річний місцевий мешканець та двоє малолітніх, що не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність.

Хлопці у вечірній час відірвали дошки від стіни гаража та викрали з приміщення мотокосу, дві паяльні лампи і котушку з кабелем. Своїми діями особи завдали потерпілому збитків на майже 4 тисячі гривень.

У подальшому чуже майно підлітки продали за суму у рази меншу його вартості. Викрадені речі поліцейські вилучили вже у «нового» власника.

Старшому юнакові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Матеріали з обвинувальним актом вже направлено до суду для прийняття рішення згідно з чинним законодавством. За скоєне особі може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 років.