У Кіровограді з'явився автомобіль з установкою для ямкового ремонту

Сьогодні, 04 червня, у Кіровограді на свою першу робочу зміну виїхав нещодавно придбаний за кошти з міського бюджету автомобіль МАЗ із установкою ямкового ремонту (УЯР-01).

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Працювати автомобіль почав біля обласної дитячої лікарні, на вулиці Петропавлівській, де оператор УЯМ-01 за лічені хвилини за допомогою стисненого повітря з установки розчищав ями на дорозі й заливав їх з тієї ж установки спеціальною емульсією, після чого засипав заповнену яму дрібним щебенем. Усе це відбувалося без зупинення руху, бо їздити по колишній ямі, заповненій у такий спосіб, можна вже щонайбільше через десять хвилин після ямкового ремонту.

– Цей спеціальний автомобіль придбано не лише з установкою для ямкового ремонту, а й із навісним обладнанням для прибирання снігу – відвалом та щіткою, – розповів Віктор Кухаренко. – На ньому можна також встановити замість установки ямкового ремонту бункер для піску, щебеню тощо. Тож машина ця багатофункціональна. На її придбання для КП «Універсал–2005», згідно з Програмою розвитку житлово-комунального господарства, у міському бюджеті було передбачено 4,800 тисяч грн. А придбано через систему ProZorro за 4,760 тисяч грн.

На новенькій установці УЯР-01, яка поки що одна в КП «Універсал–2005», оператор разом з водієм за восьмигодинну робочу зміну спроможні відремонтувати близько 175 квадратних метрів дорожнього полотна (ця кількість залежить від глибини й щільності ям на дорозі), гарантійний термін експлуатації якого після ямкового ремонту складає до 18 місяців.