На Кіровоградщині не вистачає пожежних гідрантів

Сьогодні, 21 червня, в обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі у ДСНС в області.

На даний час на території Кіровоградської області на обліку є 4929 джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, серед яких 3317 — пожежні гідранти, що перебувають на балансі комунальних підприємств або об’єктів різних форм власності, решта — пожежні водоймища, водонапірні вежі та пожежні пірси.

Фахівці У ДСНС в області проаналізували стан забезпечення джерелами зовнішнього протипожежного водопостачання та встановили, що в Кіровограді, Олександрії, Світловодську та Знам’янці додатково необхідно влаштувати нові пожежні гідранти на існуючих мережах водопостачання діаметром більше 100 мм.

У Кіровограді – 60 шт., Олександрії – 30 шт.,  Знам’янці – 70 шт., Світловодську – 22 шт.

В решті населених пунктів області необхідно додатково встановити 118 пожежних гідрантів (61 з яких можливо буде встановити тільки після збільшення діаметра 36,78 км водопровідної мережі до відповідних вимог), 22 водонапірні вежі, облаштувати 46 штучних пожежних водоймищ та 155 під’їзних майданчиків з твердим покриттям до природних водойм.