Кіровоградщина долучилася до всесвітньої акції #SaveOlegSentsov (Відео)

Акція #SaveOlegSentsov відбулася в обласному центрі сьогодні, 1 червня.

Близько двох десятків містян зібралися на площі Героїв Майдану, інформують Новини Кіровоградщини.

У 2014 режисера Олега Сенцова незаконно заарештували в окупованому Криму та засудили до 20 років колонії суворого режиму. 14 травня 2018 року він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх українських політв'язнів Кремля. Наразі це щонайменше 70 людей, серед яких митці, журналісти, правозахисники, студенти, кримські татари.

Щоб підтримати політв’язнів Кремля, українці влаштовують по всьому світу акції. В них візьмуть участь більше 60 міст з різних континентів.

Її учасники покажуть, що на чемпіонаті світу з футболу ми вболіваємо за політв’язнів. Вони виставлять “червону картку” Кремлю та поіменно назвуть політв’язнів, яких незаконно утримують за гратами.

#SaveOlegSentsov

Кропивницький долучився до всесвітньої акції #SaveOlegSentsov. Режисера у 2014-му заарештували в окупованому Криму та засудили до 20 років ув’язнення в Росії. 14 травня він оголосив голодування в вимогою звільнити усіх українських політв’язнів Кремля. Напередодні Чемпіонату світу з футболу в Росії українці у близько 60 країн світу на різних континентах вийшли з червоними картками для Кремля та прізвищами в’язнів. Провели акцію підтримки і в Кропивницькому.

Posted by Канал "Кіровоград" on Friday, 1 June 2018

Відео каналу «Кіровоград».