Будівлю обласної філармонії перевірили на стан пожежної безпеки (ФОТО)

Сьогодні, 6 червня, рятувальники розпочали перевірку стану протипожежного захисту будівлі Кіровоградської обласної філармонії.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Будівля філармонії містить найбільшу концертну залу в місті – 900 глядачів можуть одночасно перебувати в одному приміщенні, не враховуючи персонал та учасників колективів художньої самодіяльності. Тому належна організація оповіщення про пожежу та евакуація людей з будівлі є головним чинником безпеки відвідувачів та працівників.

На першому етапі рятувальники вивчили усі ланки протипожежного захисту закладу (евакуаційні шляхи, системи оповіщення, засоби пожежогасіння, технічна документація тощо). На другому етапі відбулось практичне відпрацювання об’єкта: після запуску системи реагування на первинний прояв пожежі ввімкнулась система оповіщення, персонал зробив усе для евакуації відвідувачів, першочергові дії по інформуванню відповідних служб взаємодії та необхідні протипожежні заходи до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.

Рятувальники в свою чергу відпрацювали гасіння умовної пожежі у складній обстановці з умовними перешкодами, що можуть виникнути під час реальної ситуації.

Після завершення інспектування на сайті Управління ДСНС в області оприлюднять акт перевірки.