В Олександрії визначили переможців конкурсу «Олександрієць року»

В Олександрії оголосили офіційні результати щорічного конкурсу «Олександрієць року». Комісія визначила переможців у шести номінаціях.

Про це повідомили на офіційному сайті Олександрійської міської ради сьогодні, 23 травня, пишуть «Олександрійські новини».

Номінація «Підприємець року» — Андрій Логвин, засновник і директор ТОВ «Олександрійська ливарна компанія» і ТОВ «Олександрійські лазерні технології». У 2017 році підприємствами реалізовано продукції більше ніж на 28 млн грн, відзначають у міськраді.

Номінація «Меценат року» — Анатолій Дорофеєв, директор ТОВ «Агродар ЛТД». Минулого року підприємство створило 65 нових робочих місць, а його директор допомагає розвивати соціальну інфраструктуру міста, допомагає школам і благодійним організаціям, пояснюють свій вибір у комісії.

«Громадський лідер року» — Олена Богоявленська, секретар Олександрійської міської ради. Нагороду вона отримала «за вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства у місті».

«Молодіжний лідер року» — Дарія Любарська, член Малої академії наук України, учениця 10 класу ЛІТу. Вона досліджує історію рідного краю, є депутатом Молодіжного парламенту та очолює проект «Зробимо Україну чистою разом» у рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції.

Номінація «Установа, підприємство, заклад, організація року» — Олександрійська дитяча музична школа. «За 63 роки діяльності школа випустила понад 5 тисяч учнів. Вихованці закладу є постійними переможцями конкурсів і фестивалів різних рівнів», — сказано в повідомленні.

«Талант року» — аматорський танцювальний колектив «Alex modern». У 2017 і 2018 році колектив здобув нагороди на декількох національних конкурсах.

Нагородження переможців конкурсу «Олександрієць року» відбудеться 27 травня під час урочистостей до Дня міста.

Фото: «Моя Олександрія»