Райкович запропонував доручити прибирання міста кіровоградцям, які стоять на обліку у службі зайнятості

Сьогодні, 7 травня, міський голова Андрій Райкович розпочав щотижневу апаратну нараду із доручень комунальним підприємствам щодо наведення ладу у місті напередодні відзначення пам’ятних дат — 8 і 9 травня.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

— Відсьогодні і до кінця поточного тижня в місті проводитимуться як масштабні, так і локальні заходи за участі великої кількості народу, — наголосив Андрій Райкович. — На сьогодні ми вже знаємо увесь перелік урочистостей, локації, учасників, особливості і час проведення. Тому моє завдання практично всім виконавчим органам активно долучитися до роботи ключових відповідальних підрозділів і 8, і 9 травня.

Міський голова дав доручення усім керівникам комунальних служб навести порядок на всіх магістралях, меморіалах і цвинтарях, до яких прийдуть люди, і їхатиме транспорт. Оскільки працівникам КП “Благоустрій” такий об’єм робіт охопити важко, очільник міста запропонував керівнику комунального підприємства залучити до прибирання міста осіб, які стоять на обліку у центрі зайнятості.

— На обліку у центрі зайнятості стоїть 1200 осіб — це потенційний ресурс працівників, яких можна залучити до прибирання міста, — зауважив Андрій Райкович. — Ці люди отримують від держави кошти, які надходять до бюджету через сплату громадянами податків, тому логічним буде, якщо вони працюватимуть на користь громади.