Кіровоградському «Екостайлу» дозволили підвищити тариф на вивезення сміття

Виконавчий комітет міської ради погодив підвищення тарифів на вивезення побутових відходів для ТОВ «Екостайл».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Питання підвищення тарифів виникло через те, що на сьогодні вони не враховують повну собівартість послуги з вивезення побутових відходів, оскільки вони були розраховані виходячи з цін на матеріали та послуги, які діяли у 2016 році, а коригування відбулось один раз у 2017 році з урахуванням тільки змін вартості паливно-мастильних матеріалів та рівня мінімальної заробітної плати. За даними ТОВ “Екостайл”, рівень відшкодування встфановленими тарифами на послуги з вивезення ТВП становить 71%.

— Фахівцями ТОВ “Екостайл” у лютому 2018 року було обраховано та подано до виконавчого комітету міської ради розрахунки тарифів для всіх категорій споживачів, — зазначив заступник міського голови Олександр Мосін. — У ході перевірки департаментом економіки було знижено планові витрати підприємства та відкориговані за окремими статтями затрат.

В результаті сьогодні, 22 травня, виконавчий комітет міської ради затвердив нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів: для мешканців приватного сектору він становитиме 15,03 грн з однієї особи в місяць, для населення багатоквартирних будинків — 11, 37 грн з однієї особи в місяць.