У Кіровограді створять міський портал відкритих данних

Після підписання у Києві секретарем міської ради Андрієм Табаловим Меморандуму про реалізацію пілотних проектів з відкритих даних у Кіровограді створять міський портал відкритих даних.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Відтак для містян стане доступною важлива інформація, починаючи від даних про функціонування комунальних служб до інформації про міський бюджет.

— Той факт, що ми беремо участь у пілотному проекті з відкритих даних не означає, що все одразу стане прозоро та зрозуміло всім і кожному, — наголосив Андрій Табалов. — Це дуже складна і кропітка робота, яку ми будемо регулярно проводити. А найперше, що відбудеться в рамках Меморандуму — це аудит даних, які є у розпорядженні міської ради, її виконавчих органів і комунальних підприємств, аналіз того, яка інформація є і в якому стані. Після цього вся інформація буде приведена у відповідність до вимог чинного законодавства.

Також секретар міської ради додав, що після проведення аудиту відбудуться консультації з громадськістю для того, щоб визначити пріоритетні набори даних, які становлять інтерес для жителів обласного центру.