У Кіровограді ШОПи працюватимуть у 40 школах (ФОТО)

Сьогодні, 11 квітня, відбулась презентація проекту «Шкільний офіцер поліції». Урочисті проходили на базі НВК СЗНЗ І-ІІІ ступенів № 26 – ДНЗ –ДЮЦ «Зорецвіт».

Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Кіровоградської області у Фейсбуці.

Привітати учасників заходу прийшли заступник начальника управління патрульної поліції у Кіровоградській області Марія Журавель і начальник управління освіти Міської ради м. Кропивницького Лариса Костенко.

Тепер на базі 40-ка шкіл міста патрульні поліцейські регулярно проводитимуть тренінгові заняття з учнями 1-11 класів. Тематика занять – різноманітна, і розписана у програмі «Школа і поліція», яка схвалена до використання Міністерством освіти і науки України.

«Проект реалізується з метою налагодження співпраці школи і поліції для створення гармонійного, безпечного середовища у навчальному закладі. Робота шкільних офіцерів поліції сприятиме ефективному навчальному процесу, розв’язанню конфліктів, попередженню правопорушень» — роз’яснила начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Кіровоградській області Оксана Білоброва.

Учні школи привітали гостей тематичними художніми номерами та із задоволення взяли участь у відкритих заняттях, які провели шкільні офіцери.

Всеукраїнський проект «Шкільний офіцер поліції» стартував у 2016 році.

Кропивницький – вже сьоме місто, в якому розпочалась його робота. Активну діяльність шкільні офіцери вже ведуть у Одесі, Львові, Києві, Івано-Франковську, Харкові та Дніпрі.

Шкільні офіцери поліції – відтепер у Кропивницькому!Сьогодні, 11 квітня, відбулась презентація проекту «Шкільний...

Posted by Патрульна поліція Кіровоградської області on Wednesday, 11 April 2018