У Кіровограді перевірили наскільки безпечним є ТЦ „Барва” (ФОТО)

З метою з’ясування реального стану пожежної безпеки у приміщеннях об’єктів із масовим перебуванням людей, якості підготовленості керівництва та персоналу до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій співробітники У ДСНС в області продовжують перевірки об’єктів інфраструктури.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі УДСНС в області.

Так сьогодні, 16 квітня, інспекторський склад Кіровоградського міськрайонного відділу Управління розпочав контрольні заходи у торговельному центрі «Барва» у Кіровограді. У даному об’єкті розміщуються офісні приміщення та магазини торгівлі промисловими товарами. Будівля характеризується великою площею і складними архітектурними формами. Крім того, ТЦ «Барва» розміщений у центральній частині міста, де спостерігається щільна забудова. Усі ці фактори можуть ускладнювати перебіг пожежі.

Зважаючи на це, будівля повинна бути на 100% безпечною для людей.

Під час перевірки фахівці Управління з’ясували стан та відповідність нормам евакуаційних шляхів, систем оповіщення, засобів пожежогасіння, зовнішнього та внутрішнього водопостачання тощо. Також відбувся пуск протипожежної сигналізації та евакуація відвідувачів і персоналу.

Наразі триває перевірка протипожежної документації та інших ланок протипожежного захисту будівлі, по завершенню якої буде складено та оприлюднено акт перевірки.