Торговельно-розважальний центр Depo't center перевіряють рятувальники (ФОТО)

Сьогодні, 2 квітня, в обласному центрі рятувальник почали перевіряти торговельно-розважальний центр Depo't center на дотримання вимог пожежної безпеки.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-служба УДСНС в області.

У чотириповерховій будівлі в центрі міста є магазини промислових товарів, заклади харчування та великий дитячий ігровий центр. Зі слів начальника Управління Віталія Миронюка, мета перевірки – упевнитись, що даний об’єкт є безпечним для людей сам по собі та по відношенню до сусідніх будівель, оскільки у цьому місці забудова досить щільна, а це додатковий фактор небезпеки.

Інспектування стану пожежної безпеки ТРЦ Depo't center розпочалось із перевірки відповідності нормативним вимогам евакуаційних виходів, систем зовнішнього та внутрішнього водопостачання, оповіщення про пожежу, наявність та працездатність засобів гасіння пожежі, належність ведення необхідної документації з пожежної безпеки тощо.

Рятувальники спровокували спрацювання пожежної сигналізації, щоб оцінити її роботу. За словами керівника Управління ДСНС в області, персонал закладу добре знає свої обов’язки та алгоритм дій при ввімкненні сигналу тривоги. Після спрацювання системи до приїзду пожежно-рятувального підрозділу минуло 2 хвилини. За цей час першочергові заходи з оповіщення та евакуації відвідувачів здійснили належним чином.

Наразі інспектування продовжується. Результати перевірки рятувальники оприлюднять.

Нагадаємо, Плазму» теж перевірили на дотримання пожежної безпеки.