Конкурс на здобуття премії імені Василя Сухомлинського оголосили в області

На Кіровогрдщині оголосили конкурс на здобуття педагогічної премії імені Василя Сухомлинського.

Про це йдеться на сайті обласного управління освіти, інформують Новини Кіровоградщини.

Премія присуджується щороку на конкурсній основі працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення в розвитку освіти, у творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності у сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти області.

Керівники установ, організацій, навчальних закладів, які висунули кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально подають секретареві конкурсної комісії подання та необхідні документи. Не допускаються до участі в конкурсі особи, яким уже присуджувалася дана педагогічна премія раніше.

Прийом документів триватиме до 1 травня за адресою: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, вул. Дворцова, 32/29.