Два конкурси для молодих науковців оголосили на Кіровоградщині

Group of scientists working at the laboratory

На Кіровоградщині оголосили конкурс на здобуття обласної премії та стипендії молодим науковцям.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Обласна премія молодим науковцям Кіровоградської області призначається молодим науковцям Кіровоградської області віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях, підприємствах Кіровоградської області, мають науковий ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та / або культурного розвитку Кіровоградщини.

І премія – 11,2 тисяч гривень, ІІ премія – 7,4 тисяч гривень, ІІІ премія – 3,7 тисяч гривень.

Конкурс на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області.

Стипендія призначається молодим людям, віком до 35 років включно, які навчаються в аспірантурах, докторантурах вищих навчальних закладів із відривом або без відриву від виробництва, досягли певних результатів у розробці актуальних наукових проблем, які мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградської області.

Кількість стипендіатів визначається відповідною комісією, загальний обсяг фінансування у 2018 році – 3,0 тисяч гривень (виплата разова).

Подання вчених рад закладів вищої освіти, зборів трудових колективів підприємств, установ, організацій на отримання обласних премій та стипендій необхідно подати до управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 16 квітня 2018 року.

Телефон для довідок (0522) 24-15-42 Сокоренко Олена Сергіївна