Акція на підтримку дітей з аутизмом відбулась в обласному центрі (ФОТО)

В обласному центрі пройшла акція з нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

Біля будівлі міської ради з блакитними повітряними кульками на підтримку дітей з аутизмом зібрались їх батьки, знайомі, громадські активісти, поліцейські, інформують Новини Кіровоградщини.

«Важливим для таких людей є толерантне відношення оточуючих. Адже вони щирі, добрі і чуйні. Нам лише варто сприймати їх такими, якими вони є, не підганяючи під нав’язані стандарти», — стверджує  голова громадської організації «Серце матері» Людмила Шукрута.

«Кропивницький у блакитному»: вже другий рік поспіль патрульна поліція Кропивницького долучається до Всесвітнього дня...

Posted by Патрульна поліція Кіровоградської області on Monday, 2 April 2018

Довідково:
Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 2007 році. Відтоді щороку 2 квітня небайдужі організації у всьому світі влаштовують акції для підвищення обізнаності громадськості про проблеми дітей і дорослих з аутизмом. Символами підтримки цих людей є блакитний колір, а саме стрічка, пазл або елемент одягу.

Аутизм – це не хвороба, а комплексне порушення розвитку, внаслідок якого погіршується розвиток мовлення, соціальної взаємодії, спілкування та поведінки дитини. Проте вчасна інтенсивна робота з психокорекції допомагає дітям адаптуватися до оточення, дає можливість навіть у дорослому віці жити повним життям.