У Кіровограді презентували громадський офіс облдержадміністрації (ФОТО)

В обласному центрі розпочав роботу Громадський офіс облдержадміністрації – комунікаційний центр, що об'єднуватиме лідерів громадської думки Кіровоградщини.

Відтепер саме тут представники інститутів громадянського суспільства матимуть змогу спілкуватися і проводити різні заходи.

У презентації офісу взяв участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Ініціатором створення такого центру була Громадська рада при ОДА. Обласна державна адміністрація підтримала цю ініціативу – посприяла виділенню відповідного приміщення, ремонту, придбанню інвентарю і оргтехніки. Таким чином, представники громадських організацій області отримали власний офіс для проведення форумів, круглих столів, зустрічей, семінарів, навчання з написання грантових проектів тощо.

Під час відкриття Громадського офісу голова облдержадміністрації підкреслив: «Формування державницьких рішень чи якихось бізнес-проектів передбачає консенсусний підхід, заслуховування багатьох позицій, точок зору, думок. Дуже приємно, що у нас в області з'явився новий майданчик для обговорення і ухвалення рішень. Відпер представники громадських організацій матимуть нові можливості, щоденне місце роботи для генерації ідей і планів».

Сергій Кузьменко висловив переконання, що технічні можливості новоствореного офісу сприятимуть співпраці громадськості, бізнесу і влади на користь жителів області, а також подальшому розвитку спроможності громадських об’єднань.

З відкриттям зазначеного офісу представників громадських організацій Кіровоградщини привітали начальник профільного управління ОДА Віталій Останній та голова Громадської ради при облдержадміністрації Олександр Гавриленко. Під час презентації учасники заходу переглянули відеоролик про громадянське суспільство Кіровоградщини та висловили свої побажання щодо подальшої співпраці громадськості і влади.