У Кіровограді працівники юстиції влаштували вуличне інформування (ФОТО)

Сьогодні, 15 березня, у Всесвітній день захисту прав споживачів фахівці обласної юстиції провели в обласному центрі вуличне інформування, під час якого пояснили містянам, як саме їм діяти у разі придбання товару неналежної якості.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі ГТУЮ в області.

«Важливість загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» полягає в тому, що з кожним місяцем все більше українців отримують змогу дізнатися про свої права та дієві способи їх захисту. Особливо це актуально під час вирішення побутових проблем, які громадянам доводиться вирішувати мало не щодня. Серед них варто згадати і про особливості захисту прав споживачів. Ця тема є актуальною сьогодні як ніколи, адже кожний з нас активно купує різноманітні товари, у тому числі й у Інтернет-магазинах», – відзначила організатор заходу Віра Піскун.

Під час заходу фахівці управління юстиції не тільки пояснили кропивничанам, як захищати свої права у разі невдалої покупки, а ще й пояснили, куди саме їм потрібно звертатися у таких ситуаціях. Окрім цього, містянам презентували онлайн-сервіси Мін’юсту, завдяки яким громадяни у зручний для них момент можуть отримати низку послуг без прямого контакту з представниками влади.