Рятувальники влаштували тренування у театрі Кропивницького (ФОТО)

Так, сьогодні, 16 березня, в обласному центрі відбулись тренувальні тактичні навчання з особовим складом 1-го Державного пожежно-рятувального загону та аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Кіровоградській області з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Тренування в театрі пройшли відповідно до плану навчань та тактичного задуму, а саме: внаслідок короткого замкнення електромережі в підсобному приміщенні на першому поверсі виникла пожежа декорацій та театрального реквізиту. В зв’язку з великою кількістю пожежного навантаження пожежа, швидко розповсюджуються в бік сцени та інших приміщень, дуже сильне задимлення. За попередніми даними в підсобному приміщенні двоє потерпілих.

До проведення навчань залучалися 7 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки та 50 чоловік особового складу 1-го ДПРЗ м. Кропивницький та АРЗСП Управління ДСНС в області.

З урахуванням тактичної характеристики та пожежної небезпеки об’єкта, визначивши напрямок ведення оперативних дій, способи та методи ліквідації пожежі, провівши оперативний розрахунок сил та засобів, необхідних для ліквідації НС, керівники та особовий склад 1-го ДПРЗ м. Кропивницький та АРЗСП Управління ДСНС в області відпрацювали тренування, успішно виконавши поставлені задачі.