Півсотні аграріїв перекрили дорогу на виїзді з обласного центру (Відео)

На Кіровоградщині сьогодні, 20 березня, знову протестували фермери.

Як повідомляли Новини Кіровоградщини, аграрії перекривали дороги біля Новоархангельська та обласного центру.

Виступали проти відміни відшкодування ПДВ на олійні культури. Це друга акція за скасування поправки до бюджету, що передбачає відміну ПДВ при експорті сої та ріпаку. Попередня була минулого тижня. Сьогодні такі акції пройшли у 15 областях України.

На виїзді з міста у бік Бобринця зібрались до півсотні фермерів та працівників аграрних підприємств з найближчих районів, йдеться в сюжеті каналу „Кіровоград”. Говорять, відміна ПДВ зменшить їхні прибутки та зробить вирощування олійних культур невигідним. Натомість переробні підприємства зароблятимуть більше за рахунок зменшення ціни на ці культури. Акція тривала трохи менше години. Щоб не викликати обурення водіїв, транспорт періодично пропускали.

Скасування норми про відміну ПДВ парламент розглядатиме в четвер. Якщо поправку не відмінять, аграрії обіцяють провести чергову акцію.

Протест фермерів

На Кіровоградщині знову протестували фермери. Вони перекривали дороги біля Новоархангельська та Кропивницького. Виступали проти відміни відшкодування ПДВ на олійні культури. Це вже 2-га акція аграріїв за скасування поправки до бюджету що передбачає відміну ПДВ при експорті сої та ріпаку. Сьогодні такі акції пройшли у 15-ти областях України.На виїзді з Кропивницького у бік Бобринця зібралось до півсотні фермерів та працівників аграрних підприємств з найближчих районів. Акцію розпочали о 10:30. Говорять, відміна ПДВ, зменшить їхні прибутки, та зробить вирощування олійних культур невигідним. Натомість, переробні підприємства зароблятимуть більше, за рахунок зменшення ціни на ці культури. Акція тривала трохи менше години. Щоб не викликати обурення водіїв, транспорт періодично пропускали. Тому великого скупчення авто, перекриття не спричинило. Скасування норми про відміну ПДВ, парламент розглядатиме в четвер. Якщо поправку не відмінять, аграрії обіцяють провести чергову акцію.

Posted by Канал "Кіровоград" on Tuesday, 20 March 2018