Після відключення котелень кіровоградці пішли до газовиків вимагати справедливості

Після відключення в обласному центрі шести котелень теплогенеруючого підприємства ДП «Кіровоградтепло» від газопостачання громадськість обласного центру зібралася у приміщенні ВАТ «Кіровоградгаз», щоб висловити своє обурення протиправними діями керівництва газорозподільного підприємства.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Поспілкуватися з керівником ВАТ «Кіровоградгаз» Олександром Гладким до головного офісу підприємства прийшли депутати міської ради, представники громадських організацій, учасники АТО, керівники навчальних закладів, які залишились без теплопостачання, та батьки дітей, яким наразі доводиться перебувати у холодних групах дитячих садків.

Олександра Гладкого на місці не виявилось, тому представники громадськості спілкувалася із його заступниками та керівниками підрозділів. На всі доводи депутатів та активістів, що брати ціле місто «в заручники» і відключати від тепла — незаконно, відповідальні особи підприємства «Кіровоградгаз» стверджували, що вони за дорученням керівника перекрили доступ блакитного палива підприємству, яке заборгувало за його використання.