Олександрійські перевізники погрожують не вийти на маршрути

Перевізники Олександрії просять мера якомога швидше розглянути питання про підвищення тарифів на міські перевезення.

Відповідне звернення перевізників опублікувала «Олександрійська правда», пише «Моя Олександрія».

"Степан Кирилович, просимо вас негайно вирішити питання про підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Майже у всіх містах України це вже зробили. Більше місяця тому перевізники надали свої розрахунки по всім законодавчим вимогам складової тарифу в управління економіки, згідно з якими наша рентабельність становила 7%, але сьогодні управлінці нам дають свої цифри власних калькуляцій, які при затвердженні заганяють нас у глухий кут ", — сказано в зверненні.

Олександрійські перевізники вимагають негайного розгляду свого питання, а в іншому випадку загрожують не вийти на маршрути.

"Хочемо попередити, якщо найближчим часом питання не вирішиться і не буде винесено на засідання виконавчого комітету, ми змушені будемо зупинити роботу, і це не наша примха. Швидше за все, це глухий кут. Далі так працювати ми не можемо, та й не хочемо. Сподіваємося на ваше розуміння ", — написали підприємці.

Нагадаємо, 31 січня мерія опублікувала регуляторний акт і проект рішення виконкому про намір підвищити вартість проїзду в міських автобусах на одну гривню — з 4,5 до 5,5 грн. До селищ Пантаївка і Олександрійське — з 7,5 до 8,5 грн.

При цьому самі перевізники пропонували встановити тариф по місту 7 грн (зараз 4,5 грн), до селищ Олександрійське і Пантаївка — 11 грн (зараз 7,5 грн).