На маршрути в обласному центрі зранку вийшло 60% маршрутних таксі

Сьогодні зранку, 2 березня, виявився складним для початку роботи пасажирського транспорту, що працює у режимі маршрутного таксі.

Через сильні морози водії багатьох маршруток не змогли запустити двигуни, йдеться на сайті міськради, інформують Новини Кіровоградщини.

За словами начальника відділу транспорту та зв’язку Олександра Вергуна, зранку пасажирів обслуговують близько 60% маршрутних таксі від паспортної кількості.

– Поступово протягом дня вони долучатимуться до своїх колег. Натомість комунальний транспорт у повному складі вийшов на маршрути. 23 тролейбуси і 18 автобусів працюють, — повідомив Олександр Вергун.

Автобус №111б не може проїхати по вулиці Сергія Сєнчева через порив водогону у цьому місці: наразі він об’їжджає місце аварії по вулиці Олега Паршутіна. Сильне замороження води зробило вулицю поки що не прохідною. Так само автобус №123 не може дістатися до своєї кінцевої зупинки — вулиці Мотокросної. Але дорога до обласного онкодиспансеру розчищена і громадський транспорт заїжджає до лікарняного закладу.