На Кіровоградщині запровадили обмеження споживання газу

У паливно-енергетичному секторі Кіровоградщині запровадили антикризові заходи під час засіданя комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це йдеться на сайті ОДА, інформують Новини Кіровоградщини.

Члени комісії ухвалили рішень голові правління ВАТ «Кіровоградгаз», директорам департаментів житлово-комунального господарства і інфраструктури та промисловості ОДА відпрацювати з керівниками промислових підприємств, теплоенергетики запровадження системи економії та зменшення використання природного газу. Голові Правління ВАТ «Кіровоградгаз» рекомендували оперативно поінформувати керівників промислових, теплогенеруючих і теплопостачальних підприємств, інших споживачів області щодо необхідності зменшення використання природного газу до завершення опалювального сезону.

Доручили також призупинити навчально-виховний процес у закладах освіти області до 7 березня. Обласна комісія рекомендувала міському голові обласного центру відпрацювати питання переведення ТЕЦ на альтернативні види палива. Про впровадження економії енергоресурсів поінформовано керівників усіх бюджетних установ та організацій області.