На Кіровоградщині відбувся чемпіонат «FOOTBALL FOR KIDS»

Поліція Кіровоградщини вчетверте організувала обласний чемпіонат «FOOTBALL FOR KIDS».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Захід відбувся у рамках Всеукраїнських змагань із міні-футболу серед дітей, зокрема, які перебувають у конфлікті із законом, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО та дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО.

Ініціатором проведення турніру четвертий рік поспіль є Головне управління Нацполіції в області спільно з обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» і Управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Свою допомогу в організації чемпіонату надав також голова Профспілки атестованих працівників ГУНП в області Валерій Шевчук.

Цього року участь у змаганнях взяли 10 команд – представники Бобринецької, Заваллівської, Добровеличківської, Знам’янської, Маловисківської, Рівненської, Олександрійської, Піщанобрідської, Новопразької  шкіл-інтернатів та «НВО Сокіл» міста Кропивницького.

Підтримати юних спортсменів на чемпіонат прибули начальник управління превентивної діяльності поліції області Олександр Сагаль та начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в області Сергій Бочарніков, а також голова Кіровоградської обласної федерації футболу Віктор Безсмертний та начальник фізкультурно-спортивного відділу обласної організації ФСТ «Динамо України» Євген Харитоненко.

Футболісти-аматори наполегливо боролися за звання найкращих. У результаті перше місце посіла команда з Олександрії, другими стали представники Малої Виски, третіми – учні Добровеличківської школи-інтернату.

Переможцям і призерам змагань поліцейські вручили кубки та медалі.