Кіровоградцям пропонують долучитися до озеленення та благоустрою міста

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населеного пункту, висадження дерев, очищення водних джерел, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення виконавчий комітет Міської ради оголосив про проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою території обласного центру.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Відповідно до рішення виконкому, місячник відбудеться у період із 02 по 30 квітня 2018 року, а 21 та 28 квітня 2018 року визначені Днями довкілля.

Члени виконкому доручили Подільській та Фортечній районним радам вжити відповідних організаційних заходів щодо залучення підприємств, установ, організацій та мешканців районів до участі у проведенні місячника з озеленення, прибирання, благоустрою території міста та Днів довкілля.

Комунальне підприємство «Ритуальна служба — спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» має до 30 квітня забезпечити виконання робіт з прибирання кладовищ міста, КП «БЛАГОУСТРІЙ» — провести роботи з благоустрою парків і скверів, а КП «УНІВЕРСАЛ 2005» — прибрати вулиці міста.

Начальники  КП  «ЖЕО   №   1»,   КП   «ЖЕО   №   2»,   КП «ЖЕО № 3», КП «ЖЕО № 4», КП «ЖЕК № 9», керівники ОСББ та ОЖБК отримали завдання привести у належний санітарний стан прибудинкових територій, контейнерних майданчиків, упорядкувати дитячі майданчики та майданчики для сушіння білизни.

Головне управлінню житлово-комунального господарства міської ради забезпечить у необхідній кількості транспорт для вивезення побутового сміття під час проведення 21 та 28 квітня 2018 року Днів довкілля.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КАТП – 1128» під час проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою і Днів довкілля міста прийматиме на міське сміттєзвалище сміття, зібране  на  території  обласного центру комунальними підприємствами, ОСББ, ОЖБК, освітніми, медичними закладами, комунальними підприємствами, населенням та підприємствами різних форм власності.