Кіровоградська влада проведе інвентаризацію майна ДП «Кіровоградтепло»

Мер обласного центру Андрій Райкович повідомив, що депутатський корпус ухвалив низку рішень, одним із найголовніших серед яких організація серйозної роботи з орендним підприємством.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Вже 29 березня на плановому сесійному засіданні депутати хочуть почути звіт ДП «Кіровоградтепло» ТОВ “ЦНТІ УНГА” про їхню господарську діяльність.

— Одночасно, управління комунальної власності, наша контрольна служба, головне управління ЖКГ повинні провести повну інвентаризацію цього підприємства, професійно проаналізувати реальний стан справ за всіма напрямками діяльності, визначити стан об’єктів орендованого цілісного майнового комплексу: усіх споруд і обладнання. Щоб потім ми мали чітке розуміння, як рухатись далі, — акцентував увагу міський голова. — Застерігаю, що ця робота не повинна розтягнутися на місяці і роки. Нам необхідно визначитись в найближчий час, як організовувати наступний опалювальний сезон. Навіть за умови всіх вже зроблених міською радою кроків щодо розробки стратегії розвитку системи теплозабезпечення міста, на нас чекає дуже складна і відповідальна робота.

У свою чергу, секретар міської ради Андрій Табалов підкреслив, що депутатський корпус продемонстрував узгоджену позицію під час проведення позачергової «газової» сесії.

— Хочу висловити подяку всім депутатам міської ради, які майже у повному складі прийшли на засідання і взяли участь в обговорення надзвичайно важливої і болючої для громади проблеми, — сказав Андрій Табалов. – І маю сподівання, що у ВАТ «Кіровоградгаз» цю позицію міської ради і громади міста почули.