Кіровоградщина: Асоціація фермерів підписала меморандум із Держгеокадастром

Сьогодні, 12 березня, між Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та Асоціацією фермерів та приватних землевпорядників Кіровоградської області підписано меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо спільного напрацювання підходів з приводу укладання (переукладання) договорів оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі Держгеокадастру в області.

Предметом цього меморандуму є організація співпраці Сторін з метою забезпечення процедури взаємодії стосовно спільного напрацювання підходів щодо поновлення договорів оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності та перегляду по діючих договорах і договорах, які поновлюються, істотних умов договору з урахуванням забезпечення балансу інтересів держави та сільськогосподарських товаровиробників.

Його метою є визначення основних вимог та підходів, що застосовуватимуться при здійсненні заходів при укладанні (переукладанні) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Начальник ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігор Зінченко та голова асоціації фермерів та приватних землевласників Кіровоградської області Іван Андрійчук обговорили нюанси подальшої співпраці.

Довідково

Даний  меморандум набирає чинності з моменту підписання і діє до реалізації Розпорядження Кабінету міністрів України від 31.01.2018 р. №60-р.