Ініціатива Team Europe запрацювала в обласному центрі

Представництво Європейського Союзу в Україні презентувало експертів ініціативи Team Europe в в обласному центрі.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила радниця з питань комунікації Центру розвитку місцевого самоврядування Вікторія Талашкевич.

Наразі в Україні лише у п’яти містах працюють команди експертів та експерток Team Europe.

До складу команди Team Europe в обласному центрі входять Олександр Левченко (проректор з наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету), Ольга Гріднєва (керівниця проектного департаменту ГО «Турбота»), Олександр Гавриленко (голова Громадської ради при обласній державній адміністрації), Олександр Мільто (голова Агентства Розвитку Територій), а також Вікторія Талашкевич (радниця з комунікацій Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою»).

— Ідея створити таку команду виникла минулого року, під час візиту до нашого міста кампанії «Будуймо Європу в Україні!», які презентували різноманітні програми для всіх секторів суспільства, — розповідає Вікторія Талашкевич. Ініціатива Team Europe об'єднує експертів і фахівців із різних сфер, які прагнуть посилити різносторонні відносини між Україною та ЄС.

– Для мене Team Europe – це група експертів та активних громадян, які підтримують тісну політичну та економічну співпрацю України з ЄС, а також проведення реформ в Україні, — наголосив Олександр Левченко, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету.

— Наразі ми визначили для нашої команди кілька цілей діяльності, а саме зміцнення діалогу між Україною та ЄС на місцевому рівні. Ми готові ділитися ідеями для поширення європейських цінностей та способу життя, а також інформацією про залучення фінансової та технічної допомоги ЄС у кожен куточок Кіровоградщини, — підкреслює Ольга Гріднєва, керівниця проектного департаменту громадської організації «Турбота». До команди Team Europe можуть долучитися лідери громадської думки та активні громадяни, які поділяють цілі ініціативи, які готові присвячувати ініціативі свій час та досвід, а також ті, хто має ідеї, особисту ініціативу та завзяття для просування європейських цінностей.

— Найближчим часом ми плануємо працювати над тим, що надавати європейського контексту подіям у регіоні, де це можливо, а також ділитися інформацією про відповідні політики та заходи у ЄС і роз’яснювати громадськості на місцевому рівні про вплив євро інтеграційних реформ та допомогу ЄС Україні, — розкриває плани роботи команди у Кропивницькому Олександр Гавриленко, голова Громадської ради при обласній державній адміністрації.

— Ми плануємо дискусії в регіоні щодо європейського вектору розвитку України, а також задля посилення діалогу між тими містами України, де вже діють команди експертів Team Europe, — прогнозує найближчі плани команди Олександр Мільто, голова «Агентства Розвитку Територій».

Довідково: 

Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування забезпечує інформаційну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування і об’єднаним територіальним громадам на Кіровоградщині з питань втілення реформи децентралізації, створення проектів регіонального розвитку, місцевих фінансів та комунікацій.