Аеропорту в обласному центрі ініціюють надання статусу міжнародного

????????????????????????????????????

Проект із розвитку регіонального авіасполучення планують реалізувати на Кіровоградщині

Про це йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка з державним секретарем Міністерства інфраструктури України Андрієм Галущаком, який відвідав Кіровоградщину.

Проект має реалізовуватися в кілька етапів. По перше, аеропорту, що має хороший термінал та технічні потужності, а також вигідне географічне розташування, ініціюють надання статусу міжнародного. Це дасть можливість виконувати авіасполучення з іншими країнами.

Другий і головний крок – добудова та часткова заміна злітно-посадкової смуги аеропорту, що створить умови для посадок багатотоннажних лайнерів. Для реалізації цього завдання першочергово треба вирішити питання передачі злітно-посадкової смуги на баланс Міністерства інфраструктури України. Сьогодні вона частково перебуває у власності Міністерства освіти і науки України, а частково – громади Кіровоградської області.

Після вирішення цього питання з'явиться можливість для розробки і затвердження ПКД добудови злітно-посадкової смуги та отримання фінансування на його реалізацію, зокрема з державного бюджету.

За матеріалами сайту ОДА.