В Олександрії відкрили Школу громадського аніматора «Вчимося діяти»

В Олександрії розпочинає свою роботу Школа громадського аніматора: «Вчимося діяти».

Відкриття школи відбулося 31 січня в Олександрійській центральній районній бібліотеці імені Чижевського, пишуть «Олександрійські новини».

Спільний проект Олександрійської районної централізованої бібліотечної системи з громадською організацією «Олександрійський гендерний інформаційний центр» триватиме 6 місяців. Протягом цього часу 30 ініціативних молодих лідерів віком 14-35 років із Войнівки, Косівки та Приютівки отримають компетенції громадського аніматора та зможуть розпочати активну діяльність, спрямовану на об'єднання громад для вирішення місцевих проблем.

«Громадський аніматор — це людина, яка має ідеї, але не просто сама готова їх втілювати в життя — вона хоче цими ідеями надихати інших і разом з ними змінювати життя навколо, розвивати свої місцеві співтовариства», — пояснює керівник проекту Любов Кан.

На відкритті проекту перед присутніми виступили президент Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) Лев Абрамов, голова наглядової ради ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» міста Мала Виска Леонід Жовтило, президент ОРБІКЦ Тетяна Шоколова, а також Анжела Зіненко, ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія», Юлія Яротник, голова Олександрійського районного парламенту дітей.

Школа розпочинає свою роботу в межах реалізації проекту «Вчимося діяти: Школа громадського аніматора», що входить до "Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Paсt в Україні.