В обласному центрі внаслідок пориву труби водопостачання стався зсув ґрунту

В обласному центрі на провулку Веселий внаслідок пориву труби водопостачання стався зсув ґрунту.

Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко, інформують Новини Кіровоградщини.

1 лютого до служби порятунку надійшло повідомлення від голови гаражного кооперативу “Біянка” про те, що за адресою по провулку Веселому, 1А, на території занедбаного домоволодіння, де ніхто не проживає з 2015 року, внаслідок пориву труби водопостачання стався зсув грунту. Це призвело до часткового руйнування господарчої споруди та газової труби.

— Як з’ясувалось, підтоплення було спричинене протіканням крану, що знаходився на території занедбаного домоволодіння. Вода витікала у подвір’я протягом місяця, це і стало причиною зсуву грунту біля гаражного кооперативу, — зазначив Сергій Коваленко. — Для усунення наслідків події залучили аварійні бригади ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, “Кіровоградгаз” та КП “Універсал-2005”.

Даний будинок аварійна бригада ОКВП “Дніпро-Кіровоград” відключили від водопостачання, а фахівці “Кіровоградгазу” відрізали його від магістралі газопостачання та опломбували.

За матеріалами сайту міськради.