У Знам’янському вагонному депо під час Дня відкритих дверей шукали потенційних працівників (ФОТО)

Для клієнтів Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, у т.ч. внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, було проведено День відкритих дверей у ВП «Експлуатаційне вагонне депо».

Про це Новинам Кіровоградщини у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості.

З роботою даного підприємства ознайомились 12 осіб з числа безробітних.

Експлуатаційне вагонне депо – підприємство залізничного транспорту, створене для обслуговування та ремонту вагонів. Учасники заходу дізналися про державні ліцензії, які отримало Експлуатаційне вагонне депо та ознайомились з різноманітними видами робіт, які виконуються на підприємстві, а саме:

  • пропарка, промивка, дегазація усіх типів залізничних та автомобільних цистерн;
  • механічне очищення залізничних та автомобільних цистерн від залишків нафтових та промислових відходів;
  • зовнішня обмивка та фарбування всіх типів залізничних та автомобільних цистерн;
  • підготовка залізничних та автомобільних цистерн для завантаження будь-якими нафтопродуктами;
  • деповський (плановий) ремонт усіх типів залізничних цистерн;
  • капітальний ремонт усіх типів залізничних цистерн;
  • утилізація та ліквідація нафто- і промвідходів різної консистенції.

За словами помічника начальника відділу кадрів Експлуатаційного вагонного депо Людмили Михайлової, залізнична освіта обов’язкова для електромонтерів, оглядачів вагонів, слюсарів з ремонту рухомого складу  та  електрозварників ручного зварювання.

Представники підприємства розповіли безробітними  про оклади,  гарантовані новим працівникам депо, а також про систему надбавок та премій. Наприклад, при прийомі на роботу вперше, заробітна плата у оглядача вагонів та слюсаря з ремонту рухомого складу становитиме 4540 грн., а з підвищенням розряду заробітна плата досягатиме 7000 грн.

Людмила Михайлова також акцентувала увагу присутніх на тому, що працівникам залізниці надається офіційне працевлаштування, гарантована щомісячна заробітна плата, забезпечується соціальний пакет, страховка тощо. Разом з цим, робота на залізниці передбачає можливості професійного росту, перекваліфікації, навчання у залізничних вишах та дорожньо-технічних школах.

По завершенню зустрічі був проведений міні-ярмарок вакансій. Три особи виявили бажання отримати направлення на постійне місце роботи, а усі шукачі роботи отримали інформаційні листи.