У День закоханих 5 відділів РАЦСів на Кіровоградщині працюватимуть до півночі

14 лютого п’ять відділів державної реєстрації актів цивільного стану на Кіровоградщині працюватимуть в продовженому режимі.

Це пов’язано з реалізацією в області акції «Кохання поза часом», ініційованої Мін’юстом на території всієї України, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба ГТУЮ у Кіровоградській області.

«Відділи ДРАЦС в обласному центрі, Знам’янці, Олександрії та Світловодську на День закоханих працюватимуть з 08:00 до 24:00. У цей час усі бажаючі матимуть можливість подати заяву на реєстрацію шлюбу, урочисто заручитися, одружитися чи провести обряд ювілейного весілля в зручний для них момент. Окрім цього, на всіх закоханих чекатимуть сюрпризи і приємні несподіванки. Якщо ж у пари з’явиться бажання подати заяву після опівночі, вони також зможуть це зробити, скориставшись сервісом «Онлайн-будинок юстиції»», — повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Всі пари, які мають бажання зареєструвати свої стосунки саме 14 лютого, але не встигли завчасно подати відповідні заяви до відділів ДРАЦС, можуть одружитися за пришвидшеною процедурою у рамках проекту «Шлюб за добу» в обласному центрі та Олександрії.