Підпільний цех з виробництва підробленої горілки ліквідували в області (ФОТО)

Під час проведення операції «Акциз-2018» з метою виявлення та припинення фактів незаконного виготовлення підакцизних товарів, працівники податкової міліції провели 8 обшуків на території Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Про це Новини Кіровоградщини повідомили в Головному управлінні ДФС в області.

В результаті проведених заходів припинили незаконну діяльність 4 підпільних цехів з незаконного виготовлення підакцизних товарів. Оковита виготовлялася в гаражах з антисанітарними умовами шляхом змішування спирту, води та смакових добавок із застосуванням електричних насосів, лійок та тари різних об’ємів.

З незаконного обігу вилучили підакцизної продукції нау близько 2,2 млн грн, у тому числі 7 788 літрів спирту; 655 літрів водно-спиртової суміші; 98 літрів лікеро-горілчаних виробів, під виглядом заводської продукції, розлитих у скляні пляшки; 4 418 пачок цигарок в асортименті без марок акцизного податку України.

Також вилучили 27 тисяч грн, отриманих від реалізації незаконно виготовленої підакцизної продукції, та автомобіль, який використовувався у злочинній діяльності. У кримінальному провадженні здійснюється досудове розслідування.