Пенсіонери-силовики влаштували мітинг в обласному центрі (Відео)

На площі Героїв Майдану обласного центру зібралось більше ста учасників із плакатами.

Вимагали підвищення пенсій прийшли ветерани війни, учасники бойових дій, військової служби, пенсіонери правоохоронних органів та чорнобильці, йдеться в сюжеті каналу „Кіровоград”.

За словами протестувальників, влада на діалог з ними не йде, тому вони вимушені самостійно намагатись зустрітись з її представниками. Керманичів області просять підтримати пенсіонерів-силовиків на рівні Верховної Ради. Якщо їх не почують, обіцяють перейти до радикальних дій.

Мітинг

Вимагають підвищення пенсій. У Кропивницькому пенсіонери-силовики влаштували мітинг на центральній площі міста. Зібралось більше ста учасників із плакатами та транспорантами.Вимагати підвищення пенсій прийшли: ветерани війни, учасники бойових дій, військової служби, пенсіонери правоохоронних органів та чорнобильці. Говорять, — влада на діалог з ними не йде, тому вони вимушені самостійно намагатись зустрітись з її представниками. Керманичів області просять підтримати пенсіонерів на рівні Верховної ради. Якщо їх не почують обіцяють перейти до радикальних дій.

Posted by Канал "Кіровоград" on Wednesday, 7 February 2018