Пенсіонери силових структур протестували в обласному центрі (Відео)

Пенсіонери силових структур протестували в обласному центрі.

Їх не влаштовують умови перерахунку пенсій, передбачені Кабінетом міністрі, йдеться в сюжеті каналу «Кіровоград». 

Нагадаю, пенсіонери збройних сил та МВС неодноразово вимагали перерахувати пенсії. 21 лютого Уряд ухвалив рішення, яким передбачив підняття пенсій для колишніх працівників силових структур. Протестувальників не влаштовують умови, за якими здійснюватиметься перерахунок.

Говорять, під час перерахунку пенсій військовим будуть враховуватись лише посада звання і вислуга. Інші надбавки до уваги не братимуться. Підвищення пенсій для колишніх військовиків розтягнеться на три роки. У нинішньому вони отримуватимуть половину передбаченого підвищення. 75% — в наступному році. Повну суму підвищеної пенсії одержуватимуть у 2020 році. Свої вимоги мітингувальники виклали у резолюції, у якій висловили недовіру Кабінету Міністрів. Її передадуть в обласну раду, Верховну раду та Кабмін.

Мітинг

Пенсіонери силових структур протестували в Кропивницькому. Їх не влаштовують умови перерахунку пенсій, передбачені Кабінетом міністрів. Нагадаю, пенсіонери збройних сил та МВС неодноразово вимагали перерахувати пенсії. 21-го лютого Уряд ухвалив рішення, яким передбачив підняття пенсій для колишніх працівників силових структур. Протестувальників не влаштовують умови, за якими здійснюватиметься перерахунок.Говорять, під час перерахунку пенсій військовим будуть враховуватись лише посада звання і вислуга. Інші надбавки до уваги не братимуться. Підвищення пенсій для колишніх військовиків розтягнеться на три роки. У нинішньому вони отримуватимуть половину передбаченого підвищення. 75-ть відсотків — в наступному році. Повну суму підвищеної пенсії одержуватимуть у 2020-му році. Свої вимоги мітингувальники виклали у резолюції, у якій висловили недовіру Кабінету Міністрів. Її передадуть в обласну раду, Верховну раду та Кабмін.

Posted by Канал "Кіровоград" on Tuesday, 27 February 2018